+90 212 320 21 46 info@asfaltmedya.com

Youtube Reklamları

Reklamınızı Youtube'da bugün yayınlayın !

Youtube Reklam uygulamaları sayesinde, dünyanın en çok kullanılan video paylaşım sitesinde, görsel reklamlarınız yayınlanır ve görselliğin gücü sayesinde kurumsal firmanızın hedeflerini ve hizmetlerini çok daha akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilirsiniz. Youtube reklamları sayesinde değişen, gelişen ve dinamik reklamcılığın adresi olan internet reklamcılığını etkin kullanarak görsel reklamlar ile diğer firmalara kolayca fark atabileceksiniz.
Youtube Reklam Modelleri
TrueView Masthead: Anasayfa’da en üst bar kısmında yayınlanan reklamlar. HTML5 formatında çalışmakta. Günlük rezervasyon bazından reklam veriliyor. Sadece ülkeye göre hedefleme yapılıyor.
TrueView Videodan Önce: Atlanabilir video reklamlar, görüntüleyenlerin tercih ettikleri takdirde reklamları 5 saniye sonra atlamalarına olanak tanır. Ana videonun öncesine, içine veya sonrasına eklenir. Eğer 5 saniye içersinde reklam atlanırsa, ücret yansımaz.
TrueView Yer Paylaşımlı Reklamlar: Videonuzun %20’den daha küçük bölümünde görünen şeffaf yer paylaşımlı reklamlar.
TrueView GDN: Öne çıkarılan videonun sağında ve video önerileri listesinin yukarısında görünür. Daha büyük oynatıcılarda, bu reklam oynatıcının altında görünebilir.

Şimdi Başlayın

Youtube-Reklamlari2
Youtube-Reklamlari

Neden Youtube

  • Youtube reklamlarındaki her izlenme, her tıklanma ya da müşterilerinizin reklamlarınızın ne kadarlık bir bölümünü izlediği ve kimlerin reklamınızı ne kadar izlediği gibi bir çok veri ölçülebilir. Böylece paranızın nereye gittiğinden tamamen emin olursunuz.
  • Youtube video reklamlarında video reklamlarınızı ne kadarlık bir bütçe ile ne kadar sürede hangi reklam biçimleri ile yayınlayacağınıza ya da hangi saatlerde hangi kitleye yayınlayacağınıza karar verebilirsiniz.
  • Youtube video reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ve yaratıcı videolar ile desteklendiğinde etkili ve verimli sonuçlar sağlar. İşletmeniz için düşüm reklam maliyeti ile yüksek dönüşüm elde edebilir marka değerini arttırabilirsiniz.
  • Youtube truewiew video reklamlarında reklamlarınıza sadece izlendiğinde ya da yayın içi reklamlarda en az 30 saniyesi izlendiğinde para ödersiniz. Böylece reklamlarınız hedef kitlenizin ilgisini çektiğinde ve sizin markanıza gerçekten katkı yarattığında ödeme yaparsınız.