+90 212 320 21 46 info@asfaltmedya.com

Sosyal Medya Reklamları

Reklamınızı Sosyal Medya'da bugün yayınlayın !

Sadece sizin markanıza ve bulunduğunuz sektöre özel bir analiz yapar, sonuçları göz önünde bulundurararak sadece markanıza özel bir strateji geliştiririz. Markanızın dijital dünyaya tam uyum sağlaması için sürekli tavsiye ve fikirlerimizi sunarız.
Strateji ve Marka Konumlandırma
Asfalt Medya, markalarının dna’sıyla oynamaz. Bu dna’ları yapacağı her işte doğru bir şekilde hedef kitlesine anlatmaya çalışır. Doğru strateji ve konumlandırmayla marka değerini sağlamlaştırır. Durağan marka algısını kabul etmez. Markalarının stratejilerini pazar gerçeklerine, trendlere ve değişen tüketici davranışlarına göre günceller. Yenilikçi olmanın markaya değer katacağına sonuna kadar inanır. Ama cesur olmakla çılgınlık arasındaki farkı iyi bilir ve markalarını maceraya sürüklemez.

Şimdi Başlayın

Sosyal Medya

Neden Sosyal Medya Reklamları

  • Asfalt Medya yaptığı advergame’lerle bol bol oynatır. Ama boşa oynatmaz. Markasının özelliklerini ve ürün faydasının en doğru şekilde anlatıp algısını güçlendirir. Advergame’lerini yeni teknolojilerle farklılaştırır, ilgiyi her zaman en üst seviyede tutar. Oyun trendlerini takip eder ve Gamification tabanlı oyun kurguları geliştirir. Sadece sayfasına trafik yaratmakla kalmaz, markayla güçlü bağ kurulmasını sağlar.
  • Asfalt Medya, her geçen gün daha değerli hale gelen mobil mecrada yeteneklerini sınırsızca sergiler. Yeri gelir hedef kitlesine tv izlerken tweet attırır, yeri gelir treasure hunt kurgularıyla kampanyaları sahaya entegre eder. Markaların hedefine uygun olarak geliştirdiği mobil uygulamalarla satış kanallarını güçlendirir. Fark yaratan teknolojilerle desteklenmiş kurgularıyla en etkin sonuçlara ulaşır. Mobil pazarlamada ‘’Küçük dokunuşla, büyük etki’’ ler yaratır.
  • Asfalt Medya sahada da on kaplan gücünde çalışır. Artık internete erişim çok yaygın ve markalarla etkileşim her an ve her yerde mümkün. Asfalt Medya, sahanın avantajlarını sonuna kadar kullanır ve hedef kitleyi yakalayıp sosyal medyaya bağlar. Marka deneyimini en yüksek seviyeye taşımak için doğru iç görülerden yola çıkar. Markalar için çok değerli olan data toplama ve kaliteli içerik hedeflerini en doğru uygulamalarla sağlar. Teknoloji kullanımında daha önce hiç denenmemiş olanı arar ve sahadan dijitale uzanan WOM hikayeleri yaratır.
  • Asfalt Medya sadece web sitesi hazırlamakla kalmaz. Teknolojik alt yapısı güçlü, yazılım ve tasarım normlarına uygun, modüler, kullanım kolaylığıyla markaların dijital prestijini en üst seviyeye çıkartan yapılar yaratır. Sitelerinin ‘’Kusursuz performansla çalışma’’ ilkesini mobil ve tablet ekranlara da taşır. Online satıştan mikro siteye, kurumsal web sitesinden portala kadar tüm çalışmalarını markanın ruhuyla inşa eder. Farklı iş kollarından bir çok markaya web sitesi hazırlayan Asfalt Medya, aldığı ödüllerle bu kategorideki başarısını ispatlamaya devam ediyor.