+90 212 320 21 46 info@asfaltmedya.com

Facebook Reklamları

Reklamınızı Facebook'da bugün yayınlayın !

Dünyanın en yaygın sosyal ağı olan Facebook kişisel iletişimin yanı sıra reklam platformu olarak da kullanılmakta. Facebook reklamları geniş kitlelere ulaşma, tüketiciyle etkileşim oranının fazla olması ve satışları arttırma gibi birçok nedenden dolayı şirketler için cazip gelmektedir. Genel anlamda Facebook reklamları; Marka bilinirliğini arttırmak Web sitelerinin trafiğini arttırmak Fan ya da beğeni sayısını arttırmak Müşterilerle iletişimde olmak Satış elde etmek Gibi amaçlara hizmet etmektedir. Bununla beraber geleneksel reklam çalışmalarına oranla maliyetleri daha düşük!

Şimdi Başlayın

facebook-reklamlari1
facebook-reklamlari2

Neden Facebook Reklamları

  • Facebook reklamlarınızla insanları konuma veya yaş, cinsiyet ve ilgi alanları gibi demografik bilgilere göre hedefleyebilirsiniz. Reklamlarda kullanıcıların Facebook dışında yaptıkları şeylere göre de hedefleyebilirsiniz. Bu sayede bütçenizi verimli bir şekilde kullanmış olursunuz.
  • Facebook reklamlarınızın yüksek dönüşüm alması ve bütçenizi gereksiz yere harcamaması için Facebook reklam optimizasyonlarını ve yönetimini profesyonel uzman kadromuzca gerçekleştiriyoruz.
  • Reklam kampanyanız üzerine çalışmaya başlamadan önce, hedefinizin ne olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Bu hedefe ulaştıracak en doğru yolu daha işin başındayken çizeriz.